Aylık Abonelik

Aylık Abonelik

Abonelik eğitimini siteden satın aldığın zaman üyelik oluşturup, sizin için hazırladığım anketi dolduracak ve görsellerini yükleyeceksin. Bende senin için en uygun beslenme ve antrenman programlarını üyeliğine yükleyeceğim.

İçerik olarak bir farkı yok, sadece görsel olarak yeni alt yapı olduğu için beslenme planında bütün yemeklerin fotoğrafları mevcut ve ileride abonelere özel challengelar yapıp ödüller dağıtacağız onun haricinde, her iki eğitimde de sana uygun programlar hazırlıyorum. Abonelik sisteminin temel amacı;  Bir anda toplu ödeme yapmak istemeyen, tercih etmeyen veya durumu olmayan öğrencilerimin de bu şekilde eğitime katılımını sağlamak istedim.

Bu sistem diğer eğitimlerden farklı bir sistem değil. Her ay sonunda görsellerini bana ileteceksin ve bende senin değişimine göre yeni ay programlarını üyeliğine yükleyeceğim.

Tabii ki. Yüklemiş olduğum beslenme ve antrenman programını uygulama üzerinden takip edebilirsin, Hareketlerin görsellerine ulaşabilir, beslenme programını her öğün kontrol edebilir ve takviye gıdalarını ne zaman kullanacağını görüntüleyebilirsin, bütün beslenme planını detaylı şekilde macrolarına kadar gösteren sistemim mevcut.

İlk kaydını olurken kartını tanımlıyorsun ve sen iptal etmediğin sürece her ay otomatik olarak yenileniyor. Bunun söyle bir avantajı var. İndirimli dönemde abonelik sistemine üye olan öğrencim iptal etmediği sürece, bir sene boyunca her ay indirimli fiyattan yararlanmış olacak. Ancak bir kere iptal ederse, tekrar katılmak istediğinde güncel fiyat ne ise onun üzerinden yararlanabilecek. İstikrarlı devam eden öğrencilerim için ciddi bir avantaj bu.

Hayır, banka kartı veya sanal kart gibi ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz ama içersinde bir sonra ki ay abonelik ücreti çekileceği zaman para olması gerektiğini unutmayın, eğer sistem 2 kere ücreti alamazsa üyeliğinizin iptali gerçekleşir.

Abonelik sistemine katıldıktan sonra memnun kalmanız durumunda, aboneliğinizin bir sonraki ayını iptal edip, üç veya altı aylık eğitimlerden birine katılabilirsiniz. Burada asıl önemli olan nokta, sizin ödeme konusunda zorluk çekmemenizi sağlamak. Eğer ki tek seferde üç veya altı aylık eğitime katılım sağlayabilirseniz o da olur. Ancak aboneliğin asıl amacı sizi ödeme konusunda zorlamadan, aydan aya ödeme yapabilecek olmanız. O yüzden karar size ait.

Evet mevcut ayın iptali olmuyor ama bir sonra ki ayın iptalini dilediğiniz zaman üyeliğinizin içersinden gerçekleştirebilirsiniz.
Abonelik sistemine kayıt olurken, ödeme sisteminizi aktifleştirdiğiniz için eğitiminizi başlatmamış olsanız dahi, kartınızdan ücret çekilmeye devam edecektir, bu sebeple başlamak isteyeceğiniz zaman ödeme yapmanızı ve kişisel bilgi formunu doldurup eğitiminizi başlatmanızı öneririz.
Abonelik sistemi ile eğitime katıldığınız taktirde, ödeme yaptığınız ay içersinde anketinizi doldurmak zorundasınız, aksi halde kartınızdan ücret çekilmeye devam edecektir.

Membership Details

Invoice Details

Card Details

Package Price $ 200,00
Total $ 200,00
Aboneliğinizi iptal etmediğiniz takdirde 1.6.2023 tarihine kadar yenilemeniz her ay $ 200,00 olarak gerçekleşecektir.
Buy