Madness Challenge '24
26 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında görsel yüklemeler yapılacaktır. Son gün 1 Mart gecikmesi durumunda diskalifiye edilebilirsiniz !

Anket dolumundan sonraki görseller önden, yandan ve sırttan olmak üzere üç görsel şeklinde yüklenecektir.  Yarışma için belirtilecek olan şifre ile ilgili olan görseller ise; aynı şekilde önden, yandan ve sırttan olmak üzere şifre ile birlikte üç görsel, buna ilave Baran Hoca’nın yandaki videoda açıkça belirttiği gibi, şifre ile kendi etrafınızda 360 derece dönerek çekilecek video, whatsapp iletişim hattımızdan iletilecektir. Görsellerde ve videoda şifresi olmayan yarışmacıların yarışma kayıtları geçersiz sayılacak ve süreçleri sadece abonelik olarak devam edecektir.

Arka planın düz renkte bir zemin olması gerekir. Algıda yanıltıcı bir arka plan ile olan çekimler kabul edilmeyecektir. Şifrenin yazılı olduğu kağıdı hem görsellerde hem videoda görülecek şekilde, dilerseniz duvara sabitleyebilir veya duruşunuzu bozmayacak  ve fiziksel görünümünüzü kapatmayacak şekilde elinizde tutabilirsiniz. Detaylı örneği için yan taraftaki Madness Challenge Doğru Şekilde Fotoğraf yüklemek videomuzu izleyebilirsiniz.

Yarışma eğitiminizi aldığınız zaman, isim soyisim bilgilerinizi 0533 474 92 03 no’lu whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaştırarak yarışma kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sürecin devamı ile ilgili bilgiyi ekipteki arkadaşlarımız sizlere kaydınızı tamamladıktan sonra detaylıca iletecektir.

Yarışma şifresi anket doldurma ve görsel yükleme haftasından önce sizlere iletilecektir. Şifre iletimi ile ilgili sorun yaşanmaması için kaydınızı tamamladığınızdan ve iletişim bilgilerinizi doğru ilettiğinizden emin olunuz aksi taktirde şifreyi alamaz ve yarışmadan diskalifiye olabilirsiniz.

Yarışmanın başladığı tarihten itibaren 30 gün sonra ilk ay programınız sonlanır. Ay sonu değişim görsellerinizi yükledikten sonra ikinci ay programlarınız hazırlanıp sisteme yüklenir.

Yarışma boyunca toplam üç kere görsel ve video gönderme aşaması olacaktır. Her yüklemede şifre kullanım şartı vardır.

Ödeme işlemini tamamlayan herkes yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

Spor yapabildiğiniz her yer bizim için mevcut bir spor salonudur. Dilerseniz ev antrenmanı ile dilerseniz de salonda antrenman yapabilirsiniz. Mekan konusunda problemi olan veya evde antrenman yapmak isteyen arkadaşlar bunu mutlaka anketinde belirtmeli, whatsapp üzerinden ekip arkadaşlarımıza da durumu iletip programlarının buna göre hazırlanması gerektiğini belirtmelidirler.


Yarışmada veya eğitim sürecinde kürler hakkında destek vermemekle beraber, kür kullanımı yasaklanmıştır. Dereceye girecek olan arkadaşların kür kullanıldığından duyulacak en ufak bir şüphede, kendi anlaşmalı olduğumuz hastanede yarışmacı teste tabii tutulacak, eğer ki kür kullanımı pozitif çıkarsa yarışmadan diskalifiye edilecektir.

Herkes yarışmanın başlangıç tarihinde programlarını alacak programların hazırlanması için yarışma başlamadan 2 hafta öncesinden sizlere yarışmanın şifresini gönderip anketleri doldurtacağız. 
Yarışma bittikten sonra Madness Challenge a katılanlara özel eğer aboneliğinizi iptal etmek istemezseniz 2. ay dolduktan 4 gün sonra 3. Ayınız indirimli şekilde devam edecektir. Bu rakam tamamen sembolik olup burada 2 ay mücadele etmiş kişilerin eğitimlerine devam edip en iyi versiyonlarını yakalamaları için verdiğimiz bir ücrettir. Eğitimde olan herkesin 1 yıl boyunca fiyatları aynı kalacaktor.
Hayır zaten ramazan ayında oruç tutanlara özel program hazırlıyoruz, bize whatsapp'den bildirirseniz programınızı güncelleriz, ramazan bittiğinde de yeni planınıza geri dönebilirsiniz, hedeflerimiz değişmeyecek.

Membership Details

Invoice Details


Card Details

Package Price 800,00 ₺
Total 800,00 ₺
Buy